מרקיזה חשמלית 

מרקיזה חשמלית מהווה פתרון הצללה מועדף עלי אנשים רבים בכל רחבי העולם, זאת הן במגזר הפרטי והן בעסקי. את הסוכך הייחודי והמרשים הזה ניתן יהיה לרכוש דרך חברת תדמית סוככים. חברתנו מעסיקה צוות אנשי מקצוע מנוסים אשר ישמחו לעמוד לשירותכם בכל, ואף לייעץ במידת הצורך בנוגע לבחירת פתרון ההצללה המתקדם המתאים ביותר בעבור הצרכים שלכם. מלבד המרקיזה, חברתנו מעמידה לרשות לקוחותיה גם פרגולות אלומיניום, קירוי חנייה ומרפסות, סגירות חורף, פתרונות חנייה, ברזנטים, רשתות צל ועוד.

יתרונותיה הרבים של מרקיזה חשמלית

מרקיזה חשמלית הינה מעין סוכך אשר צורתו כרבע עיגול והיא ניתנת לפתיחה וסגירה על ידי מנגנון חשמלי. המרקיזה טומנת בחובה יתרונות רבים, כאשר בין הבולטים שבהם ניתן לראות גם את הנקודות הבאות:

  • עמידות – מעצם בנייתה של המרקיזה, נוכל להבחין במהרה כי היא מתקן אשר מפגין עמידות רבה ומרשימה גם בנוכחותה של רוח חזקה. פעמים רבות את הסוככים האחרים יהיה עלינו לסגור על מנת שלא יינזקו בעת סערות וסופות, אך המרקיזה הינה עמידה במיוחד ולרוב ניתן יהיה להשאירה פתוחה לכל אורך השנה.
  • נוחות – מרקיזה חשמלית מעניקה לכם את ההזדמנות ליהנות משימוש נוח ויעיל בה. זאת מבלי שתאלצו להשקיע מאמצים בפתיחתה או סגירתה באופן ידני. המנגנון החשמלי נוח ופשוט לשימוש ומאפשר לכל אחד ללמוד את אופן פעילותו בצורה אינסטינקטיבית.
  • עיצוב ייחודי ומיתוג לעסק – אחד היתרונות המרשימים ביותר של המרקיזה טמונים בעובדה כי ניתן יהיה ליצור כל עיצוב שרק תרצו על גבי יריעת הכיסוי שלה. כך ניתן יהיה לבחור בצבעים אהובים לבית או בלוגו של בית העסק במידה ואתם מעוניינים להתקין את המרקיזה במשרד או בחנות שלכם.

מרקיזה חשמלית מחיר מבצע

חברת תדמית סוככים שמחים להעמיד לרשותכם את שירותיה. כך למעשה תוכלו למצוא את הפתרונות המתקדמים והאיכותיים ביותר בשוק כרגע אשר יעניקו לכם את האפשרות ליהנות מהאוויר הצח והנוף מבלי להירטב בגשם או לסבול מקרניה הלוהטות של השמש.

מרקיזה חשמלית

 

חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט

השאירו פרטים ונחזור בהקדם: