מרקיזה למרפסת 

אין ספק כי התקנתה של מרקיזה למרפסת תדרוש את מעורבותם של אנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום. על מנת שמשימה זו תוכל להסתיים בהצלחה, וודאו כי אתם פונים לחברה מקצועית אשר בעלת ניסיון בתחום, כמו חברת תדמית סוככים. חברתנו חרטה על דגלה את מחויבותה ללקוחותיה ועל כן עושה את כל האפשרי על מנת שתוכל להביא לשביעות רצונם המלאה. זאת לרבות מתן ייעוץ על מנת למצוא את הפתרון האולטימטיבי בעבור הצרכים וההעדפות של כל לקוח ולקוח.

מרקיזה למרפסת – מה חשוב לדעת עליה?

מרקיזה למרפסת הינה מתקן אשר נועד ליצוא את אפקט ההצללה המבוקש עליכם בכל מרפסת שתרצו, זאת כמובן, בהתאמה לגודל המרפסת והדרישות הסביבתיות אשר קיימות במקום. על מנת שתוכלו לבצע את הבחירה הנכונה במרקיזה לה אתם זקוקים, התייחסו לנקודות הבאות:

  • בשלב הראשון חשוב להיות בטוחים בנוגע לגודל של המרקיזה לה אנו זקוקים. בחירה נכונה של מידותיה תאפשר התקנה מדויקת ונוחה שלה ואת יצירתו של אפקט ההצללה המבוקש.
  • ניתן להתאים למרקיזה את מנגנון הפתיחה והסגירה הנוח לכם ביותר, בין אם מדובר במנגנון ידני או חשמלי. המנגנון הידני אמנם אמין יותר לטווח הרחוק, אך המנגנון החשמלי מקל רבות על הפתיחה והסגירה של המתקן.
  • מרקיזה למרפסת אינה דורשת תחזוקה כמעט. כאן למעשה טמון היופי שבה, כי גם בשעה שאתם מבחינים בעובדה כי הכיסוי שלה מתחיל לאבד ממראהו, ניתן יהיה פשוט להחליפו באחר וכך לשדרג מידי תקופה את מראה המרפסת שלכם.

מרקיזה למרפסת מחיר משתלם רק בחברת תדמית סוככים

על מנת שתוכלו לבחור בסוג הסוכך המרשים והמתאים ביותר בעבור הצרכים שלכם, יהיה עליכם לפנות אל חברה מקצועית. חברת תדמית סוככים והצוות המקצועי שלה ישמח לעמוד לרשותכם ולספק את השירות והייעוץ המקצועי ביותר, זאת על מנת לבצע את ההתאמה המדויקת ביותר בין הסוכך החדש שלכם לבין צרכי ההצללה, העיצוב והפרטיות שלכם. פנו אל חברתנו עוד היום ונשמח לענות על כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

מרקיזה למרפסת

מידע על מרקיזה למרפסת

המרקיזה היא סוג של סוכך שבנוי מרבע עיגול  וניתן לחבר אותו לסוכך קבוע.

היתרון שלא שהוא מכסה בצורה מושלמת גם את החזית וגם את הדפנות .

ומאפשר הגנה מקסימלית למרפסת או לגג של חדירת גשם או שמש בכל מזג אוויר חורף קייץ .

בנוסף הסגירה של מרקיזה נותנת פרטיות בין השכנים והדיירים מסביב .

בהתקנת מרקיזה הרשויות לא דורשות אישורים מיוחדים.

המרקיזה  יכולה להיות במצב פתוח  או סגור לתקופה ארוכה במהלך השנה ,ולהשתמש במרפסת כחלק נוסף של הבית !!!.

המרקיזה נחשבת כפתרון זול יחסית בעל  אורח חיים ממוצע גבוה כך שהתועלת  שמקבלים היא מצוינת!!!

את הקיפול והפתיחה של המרקיזות  ניתן לעשות בצורה חשמלית וידנית לפי בחירת הלקוח וצרכיו.

רצוי מאוד שבעל מקצוע יגיע למקום, יבחן את המקום וימליץ ללקוח על סוג המרקיזה.

חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט

השאירו פרטים ונחזור בהקדם: