סגירת חורף למרפסת 

סגירת חורף למרפסת תוכל להעניק לכל אדם את האפשרות ליהנות מהמרפסת האהובה עליו לאורך כל השנה, זאת ללא תלות בשינויי מזג האוויר. על מנת לבצע את התקנת סגירת החורף במרפסת שלכם בהצלחה, בין אם במקום התעסוקה או בבית הפרטי, פנו עוד היום לחברת תדמית סוככים. חברתנו בעלת ניסיון רב בתחום ותשמח לעמוד לשירותכם בכל, לייעץ ולהסביר אודות הדגמים השונים אשר עומדים לבחירתכם.

סגירת חורף למרפסת – מה היא ואיך עושים את זה?

סגירת חורף למרפסת, כשמה כן היא, סגירתו של חלל המרפסת בעזרתן של פתרונות שונים אשר ניתן יהיה גם להסירם בחודשי הקיץ החמימים בהם כן נהיה מעוניינים בחשיפה מסוימת לשמש ולאוויר הצח שבחוץ. אנשים ועסקים רבים אשר מחזיקים במרפסות מעוניינים בכך כי המרפסת תהיה שמישה לכל אורך השנה, ללא תלות בתנאי מזג האוויר. כך שגם בשעה שהגשם מאיים להתחיל לטפטף תוכלו לשבת בנינוחות במרפסת האהובה עליכם וליהנות מכוס קפה מהבילה ומנחמת.

אנשים רבים עלולים לחשוש מהצורך בהיתרי בניה בעת סגירת המרפסת שלהם לקראת עונת החורף. כך שיהיה מעניין לגלות כי בשעה שאתם מבצעים את הסגירה ללא חריגה מגבולות המרפסת, הרי שאין צורך בהיתרי בנייה. זאת משום שהדבר מוגדר בתור "סגירה עונתית". חשוב לציין כי חוקי העזר של הרשויות המקומיות מכתיבות כי פרק הזמן בו ניתן יהיה לעשות שימוש בסגירת חורף הוא בין ה-1 באוקטובר ועד ל-30 באפריל.

סגירת חורף למרפסת

סגירת חורף למרפסת שמש

סגירת המרפסת בעונה הגשומה והקרה תאפשר לכם ליהנות ממנה לכל אורך השנה, ללא תלות בשינויים במזג האוויר. כך תוכלו גם להציב כל פריט ריהוט שתרצו במרפסת מבלי לחשוש לגורלו. את סגירת המרפסת רצוי כי תבצע חברה מקצועי ומנוסה כמו תדמית סוככים. חברתנו זמינה לכם בכל עת והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולספק את השירות האדיב והיחס האישי ביותר. זאת על מנת שאתם תוכלו לאתר וליהנות מפתרונות ההצללה והקירוי המתקדמים והמרשימים ביותר.

 

סגירות חורף / קיץ

לחצר מרפסת או עסקים . סגירת חורף / קיץ של תדמית סוככים מורכבת מקונסטרוקציה המשלבת פתיחה וסגירה של המתחם הרצוי על יחדי חומר גלם או זכוכית לפי דרישת הלקוח ותקציבו .

הקרוי בצדדים ובחזית מתקפל קח שלא דרוש באישורים מיוחדים מהרשויות .

סגירות מתאימות לכיסוי שטחים קטנים וגדולים לפי הצורך של הלקוח , להרחבת שטח הפעילות של ה בית או העסק בכל ימות השנה ובכל מזג אוויר , לכיסוי פרגולה בגינה או במרפסת לימות החורף או הקיץ החמים . סגירות חורף מורכבות ממסילות אלומיניום עם סוכך שעולה ויורד בתוך המסילה לסגירה ופתיחה בקלות ובמהירות ולאיטום מרבי. או זכוכית

רצוי מאוד שבעל מקצוע יגיע למקום יבחן את המקום וימליץ ללקוח על סוג הסגירה

חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט

השאירו פרטים ונחזור בהקדם: